הריפודים אשר מכסים את הרהיטים באופן טבעי מתלכלכים וצוברים אבק עם חלוף הזמן, בלי קשר לתדירות השימוש בהם. ניקוי ריפודים מסייע לרהיטים להישאר במיטבם, כמו גם מסייע במניעת הצטברות של שערות הכלב או החתול, מניעת האבק וקורי העכביש, וכיוצא בזאת. כדאי לכם לקרוא מההתחלה ועד לתום המאמר הזה, כי רב הנסתר על הגלוי…

האם ניקוי ריפודים מקצועי יכול למזער ריחות לא נעימים בבית?

בעוד ריפודים עשויים לספוג ריחות עם חלוף הזמן, הם מסוגלים לגרום לריהוט לפלוט ריח מאוד לא מלבב, בלשון המעטה. מעבר לריחות שמשאירים הכלב או החתול שלכם, אף כל מיני ריחות שנוצרים מעישון סיגריות או מבישולים עשויים להיטמע בסיבים של הריפודים, כאשר אפשר לפתור זאת עם חומרי ניקיון ביתיים לזמן מה, אך פעולה זאת משולה לפעולה של הדבקת פלסטר, טיפול זמני ותו לא, וחיש מהר יחזרו הניחוחות הלא נעימים לשלוט בריפודים, והמצב לא ייפתר. יחד עם זאת, כאשר מקפידים על ניקוי ריפודים מקצועי, כי אז ממגרים את הריחות הלא נעימים מהריפודים לגמרי, ויכולים ליהנות מריח רענן של הריפודים לתקופה ארוכה למדי.

האם ניקוי ריפודים מקצועי יספק לכם סביבה יותר בריאה?

כאשר מקפידים על ביצוע ניקוי ריפודים מקצועי, שעושה שימוש בפרט בחומרי ניקיון טבעיים, וממש לא בחומרי ניקיון שמבוססים על כימיקליים, יכולים ליהנות מסביבה פנימית הרבה יותר בריאה. כאשר שואבים אבק באופן קבוע מן הריפודים, בכך מסירים אלרגנים פוטנציאליים ואף אבק, כמו למשל – קשקשים של חיות המחמד שגדלות בבית שלכם. כאשר הריפודים מנוקים באופן מקצועי, הדבר נעשה באמצעות כלים מקצועיים, אשר ביכולתם לאסוף נבגי עובש במידה והריפודים מדיפים ריחות של טחב ושל עיפוש.

האם באמצעות ניקוי ריפודים מקצועי תיהנו מניקיון של הרהיטים יוצא מגדר הרגיל?

מה שהכי חשוב בעת ניקוי ריפודים מקצועי שהריפודים מיד ייראו הרבה יותר נקיים. מי שיגיע לבית שלכם לא יהיה בשוק מרהיטים עם שערות של הכלב או של החתול שלכם, משאריות של האוכל ומכל לכלוך, משום שזה רק עניין של זמן, באם לא מקפידים על ניקיון של הריפודים, שהם ייראו מטונפים וממש במצב רע. כדאי שתנסו לתחזק את הריפודים בכל זמן נתון על ידי ניגוב לאלתר של כל מה שנשפך עליהם, שאיבת אבק של הפירורים, ושמירה על הניקיון שלהם באופן כללי. זה ממש לא מספיק לחכות לניקוי של ריפודים מקצועי, עליכם לעשות כל מאמץ כדי לתחזק את הריפוד ברמה היום יומית.

By admin