אנו מבינים ללבכם, הרבה יותר ממה שאתם חושבים, כאשר השוק מוצף בכל כך הרבה מזרונים לבחירה, רכישה של מזרון אחד חדש עשויה להיות קשה, עד כדי ממש בלתי אפשרית. הדבר מקבל משנה תוקף, במידה ואתם סובלים באופן כרוני מכאבי צוואר או גב, כאשר הבחירה של המזרון הכי מתאים עשויה לעשות את כל ההבדל בין להמשיך ולסבול באופן תמידי מכאבים, או להרגיש מעולה. בעוד שבחירה של המזרונים הינה בסיכומו של עניין סיפור של העדפות אישיות, החלטנו להציג בפניכם את הטיפים הכי שווים, וכל מה שנדרש ממכם הוא פשוט לקרוא מן ההתחלה ועד תום של הדברים הכתובים פה, והכול יתבהר לפניכם חיש מהר…

האם צריך לקבל חוות דעת מקצועית בנוגע לבחירה של מזרונים?

כפי שטענו בפתיח, ואנו עומדים איתנים באמירה שלנו, שלפיה בחירה של מזרונים היא בסיכומו של יום עניין של העדפה אישית, שחייבת להיתמך בחוות דעת מקצועיות, נציג בפניכם מספר טיפים שיהוו עבורכם סוג של רשימת צ'ק ליסט שכדאי להיצמד אליה, ולסמן בווי כל סעיף שהתכתבתם אתו בהצלחה, ואלו הם פני הדברים –

  1. בטרם הרכישה של המזרון, כדאי שתכירו לעומק כל מיני סוגים של המזרונים הכי שכיחים בענף המזרונים, ובמה בדיוק מייחד אותם, ובהמשך נדון בהם יותר בהרחבה.
  2. את המזרונים נהוג לדרג אף בהתאם ליציבות. כאשר באופן כללי, מזרון רך או ישן למדי עשוי שלא להוות יותר מדי תמיכה טובה לעמוד השדרה שלכם.
  3. הסוג של מזרוני קפיצים פנימיים עושה שימוש בסלילים, כאשר בדרך כלל הם מספקים מעין תחושה של הקפצה מסורתית ואף תמיכה חזקה.
  4. הסוג של מזרוני אוויר עושה שימוש במשאבת אוויר, וזאת כדי לנפח את המזרונים לרמה של מוצקות הנדרשת. לרוב, כל צד של המיטה משתמש בתא אוויר נפרד, וזאת על מנת להכיל שני בני אדם שישנים עם כל מיני העדפות משלהם.
  5. מזרני הלטקס מציעים לרוב יותר קפיצה או תגובתיות לעומת מזרוני קפיצים פנימיים, והינם בעלי נטייה להספקת שינה יותר קרירה.
  6. המזרונים ההיברידיים מבצעים סוג של סינרגיה בין שכבות קצף זיכרון או לטקס על המזרון הקפיצי הפנימי, בדרך כלל בעקבות המטרה של לספק סינרגיה מוצלחת בין התמיכה ובין הרכות.

לאיזה טיפים כדאי להתוודע לפני בחירה של מזרונים?

אם יש טיפ שאנו ממש חייבים לתת לכם, זה להגיע באופן אישי אל החנות שמוכרת מזרונים, ולהתנסות פיסית במזרון הרצוי. חלצו את הנעליים שלכם, תישכבו על גבי מספר מזרנים שונים במשך מינימום עשר דקות. אל תדאגו שתרגישו יותר מדי מודעים לעצמכם, ככל הנראה זאת אחת מהקניות הכי חשובות שתעשו, כך שבהחלט תיקחו את הזמן, אל תמהרו ואל תהיו פזיזים בהחלטה שלכם, לכאן או לכאן.

By admin